Ana Sayfa Şirket Haberleri BTS Bilişim Microsoft’un Silver iş ortağı oldu

BTS Bilişim Microsoft’un Silver iş ortağı oldu

0
PAYLAŞ

microsoft_logo_200115

Bilgi teknolojileri alanında farklı sektörlerde yıllardır edindiği deneyim ve uzmanlığı, lokal ve global müşterilerin hizmetine sunan BTS Bilişim (Business Technology Solution), Microsoft’un Silver Partner’ı oldu.

Yazılım çözümleri geliştirme ve danışmanlık alanında uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet veren BTS Bilişim, sertifikasyon sürecini tamamlayarak Microsoft’un Silver Partner’ı oldu. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda özel yazılım çözümleri sunan BTS Bilişim, Microsoft ile olan çözüm ortaklığı seviyesini daha da yükselterek devam ettirmeyi hedefliyor.

Farklı sektörlerde uzun yıllara dayanan tecrübe ve uzmanlığı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan BTS Bilişim, portfoyünü çeşitlendirerek iş hacmini büyütüp çözüm geliştirdiği alanlarda global bir oyuncu olmak hedefi için çalışıyor.

BTS Bilişim, yazılım çözümlerini ve danışmalıklarını şu sektörlere sunuyor: İlaç üreticisi, ithalatcı ve pazarlamacıları, biyoteknoloji üretici ve pazarlamacıları, tıbbi cihaz üretici ve pazarlamacıları, gıda üretici pazarlamacı ve dağıtıcıları, mümessil ecza depoları, kimyasal üretici ve pazarlamacıları, laboratuvarlar, veteriner, kozmetik, gıda takviyesi üretici ve pazarlamacıları, bankalar, genel üretim tesisleri, kamu kuruluşları, yüksek teknoloji üretici ve pazarlamacıları, otomotiv üretici ve pazarlamacıları, enerji üreticileri ve lojistik sektörü.